« Ožujak 2024 »

Petaši prigodno uredili školski prostor
Autor: Draženka Magić, 9. 12. 2015.

I mi smo se krajem mjeseca studenog uključili u aktivnosti koje su doprinijele uređenju škole u blagdanskom ugođaju.

Napravili smo lampione od staklenki koje smo prigodno oslikali, od drvenih grančica smo složili zvijezde te iznovo obojili kućice za ptice.

Obnovljene kućice smo objesili na stara mjesta (drvo kraj glavnog ulaza u školu), a pripremili smo i hranu za ptičice. Očekujemo dolazak gladnih sjenica koje će zasigurno razveseliti učenike u ovim tmurnim i sivim danima svojom pjesmom i ljepotom boja.

Lampionima i zvijezdama smo okitili drvca u školskom dvorištu ispred samog ulaza u školu.. U tome su nam se svojim lampionima pridružili i učenici četvrtih razreda.

Posebno lijep doživljaj pružili su nam lampioni s upaljenim lučicama na Večeri matematike i večer kasnije kada su prvašići veselom priredbom pozvali i ugostili svojeg najdražeg sveca Nikolu.

Bile su to dvije čarobne i bajkovite večeri za nas i našu školu.

Vaši „petaši“