Voliš li čitati ?

PROJEKTI

Izvrsni rezultati sa županijskih natjecanja
Autor: Violeta Lukač, 12. 3. 2015.

Većina županijskih natjecanja su završila, a mnogobrojni učenici koji su se kvalificirali na županijska natjecanja postigli su odlične čak i vrhunske rezultate.

No to nije ništa neuobičajeno jer su učenici OŠ Trnovec godinama u samom vrhu.

Na županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika učenica 7.a razreda Mirta Poljak osvojila 1. mjesto tj. mjesto županijske prvakinje, a time i vjerojatno odlazak na državno natjecanje.

Emil Butek, učenik 8.a razreda također je briljirao iz matematike te osvojio 4. mjesto i poziv na pripreme za državno ( konačni rezultati će biti 20. ožujka ).

Katja Špiranec, učenica  8. razred,  koja je ove godine imala nekoliko plasmana na županijsko, osvojila je 3. mjesto iz povijesti. Iz povijesti je i Bono Dolovski, učenik 7. razreda osvojio 4. mjesto te 2. mjesto iz geografije. To su samo neki od odličnih rezultata ove školske godine.

Svim učenicima i mentorima čestitke na postignutom uspjehu, a onima koji su se plasirali i koji će se plasirati na državno držimo palce.